Saturday, September 25, 2010

... Таксі довезло нас без проблем,
розцінки тут 2$ за милю (1.6км) по
лічильнику.

Аейропорт здався знайомий мені, стоп! 15
травня я сюди прибув, молодий і
амбіційний, готовий підкоряти Америку
=))))) здається це було зовсім недавно,
впринципі як завжди...
Аейропорт, здається непоганим, без
надлишковоі розкоші. Фотографії додам
пізніше.

Sent from my iPod

No comments:

Post a Comment